Я пригадую цю дівчину, коли вона попросилася в редакцію «Вільного слова» на практику. Відзначалась насамперед цікавістю до всього і бажанням самостійно оформити свої матеріали. Нині Наталія Демедюк уже відома журналістка, телерадіоведуча, генеральна директорка студії «Третя столиця», поетеса, член НСЖУ та НСПУ. А віднедавна пані Наталія знайшла в собі ще один талант – художництво. Палітра цього ремесла значно розширилась, бо до попередніх тем добавилась акварель. І це дало їй змогу зробити персональну виставку, уже третю. І цього разу у залі Євро-Арт. До речі, виставка її майже 30 картин олійного живопису та акварельних творів триватиме аж до 5 січня наступного року. І це дає можливість не лише насолодитися її творчістю, але й придбати картини та створений Артбук. У ньому поміщено репродукції картин та вірші поетеси.
Минулого четверга відбулася презентація виставки Наталії Демедюк у Рівному у залі Євро-Арт, що на проспекті Миру, 4. Перш, ніж розпочалось дійство я познайомився з двома юнаками, які цікавляться як художнім ремеслом, так і поезією та журналістикою. Приємно було бачити, що й представники молоді є творчими людьми і цікавляться творчістю своїх більш відомих колег.
Потроху підходять відвідувачі презентації. Серед них відомі поетеси Неоніла Диб’як, Анна Лимич, депутат Рівненської міськради Галина Кульчицька, керівник міської організації «Просвіта» Катерина Сичик, друзі, колеги по перу та пензлю.
Розпочинає презентацію ведуча Юлія Савуляк. Коротко знайомить з творчими заслугами Наталії Демедюк.
– Чим ця виставка для мене є особлива, то це те, що я ризикнула показати одразу кілька технік, в яких я працюю. Це і олійний живопис, і акварель. Дуже вдячна своїм вчителям, зокрема Анатолію Іваненку. Якось мене запитали: «Чому ти не робиш те, що тобі подобається а те, що не завжди вдається». На що я відповіла: «А як же ми тоді будемо самоудосконалюватися». І тут є роботи, де я вийшла із зони комфорту. А щоб удосконалитися в акварелі я попросила Олександра Бобришева, аби він навчив, показав і допоміг. Найголовніше, коли щось не виходить – не залишати той шлях і йти наполегливо до мети, – каже художниця.
Власне, пізніше Анатолій Іваненко та Олександр Бобришев у своїх виступах підкреслили те, як йшла до мети Наталія Демедюк, вчилася і удосконалювалась.
Аби поєднати два таланти Наталії Володимирівни, вона створила завдяки поліграфічному дизайну і друку видавництва «Волинські обереги» Артбук. Директор видавництва Віталій Власюк також був присутнім у залі. Тут поміщені репродукції картин та вірші Наталії Демедюк. Артбук присутні у залі мали можливість придбати і допомогти художниці розвивати її творчість.
Тут кольори доповнені поетичними рядками.
Презентація була динамічною ще й завдяки виступам виконавицям пісень на вірші Наталії Демедюк під звуки гітари Наталії Павелко та Валентини Слуквіної. До речі, майже 30 поезій пані Наталії уже покладені на музику.
– Почуття, які є у середині нас, ми повинні ними ділитися. Чи це слово, чи це олія, чи це акварель. Головне, аби це було щиро. І тоді фарби життя надихатимуть нас, – ділиться ще про свою творчість винуватиця заходу. – Сьогодні ми живемо у такий час, що коли ти прокинувся вранці і все нормально – це щастя. А коли ти маєш можливість проводити виставку і запросити на неї дорогих тобі людей – це подвійне щастя. Бо як звучить в одному з моїх віршів: «Восени мусить трапитись щось хороше. Саме так і було завжди».
Звучить поезія із вуст авторки і це ще надає більшого шарму презентації.
Далі було неформальне спілкування, фотосесія. Дехто придбав картини художниці Наталії Демедюк і отримав у подарунок Артбук. Нагадуємо, що виставка творів Наталії Демедюк триватиме до 5 січня.